Damska odzież w szafie Anny

Wpis

środa, 29 grudnia 2010

Replay - wyszukane dżinsy o swobodnym kroju

odzież dżinsowa ReplayPrzez ostatnich 20 lat marka Replay z włoskiego miasta Asolo zapewniła sobie miejsce w świecie międzynarodowej mody dzięki wyszukanym dżinsom o swobodnym kroju. Należy do założonej w 1981 roku Fashion Box Group.

Dała się poznać dzięki dżinsowym spodniom i koszulkom, a dopiero dziesięć lat później wprowadziła na rynek znacznie szerszą gamę wzorów dla kobiet i mężczyzn. W 1991 roku zaprezentowała linię Replay & Sons - wesołą i trwałą odzież dzinsową dla dzieci - która odniosła sukces.

Fashion Box Group oferuje młodej klienteli duży wybór strojów, wykonanych z dobrej jakości tkanin, za niewygórowaną cenę. Stale je unowocześnia, inwestując w nowe procesy produkcyjne. Projektanci kolekcji przywiązują ogromną wagę do zachowania typowego włoskiego stylu, który dodaje rekreacyjnym ubraniom elegancji i zmysłowości. Dżinsy damskie. Przyciągające wzrok kampanie reklamowe podkreślają młody, zdecydowany wizerunek marki, prezentując wszystkie jej produkty, od bielizny damskiej po buty i okulary.

W 2004 roku powstała kolekcja swobodnej miejskiej odzieży We are Replay, w której duży nacisk położono na potrzebę recyklingu. Claudio Buziol, prezes FBG uważa ją za szczytowe osiągnięcie. Chociaż ta nowa linia jest dostępna wyłącznie w wybranych sklepach, znaki firmowe Replay i Replay&Sons znane są w 50 krajach na całym świecie. Można je zobaczyć w 220 butikach i ponad 6 tysiącach innych punktach sprzedaży.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czarnyaniolek
Czas publikacji:
środa, 29 grudnia 2010 20:50

Polecane wpisy