Damska odzież w szafie Anny

Wpis

poniedziałek, 01 listopada 2010

Norweska firma H&M podbija Chiny zimową kolekcją

Świąteczna kolekcja H&MNowa świąteczna kolekcja odzieży damskiej norweskiej firmy H&M firmowana jest twarzami dwóch młodych chińskich modelek – Du Juan oraz Fei Fei Sun. Chiny – i cała Azja - to jeden z najlepiej rozwijających się rynków odzieży damskiej na świecie. Ekspansja na tym rynku – dla firm takich jak np. H&M i innych z branży odzieżowej - jest priorytetem.

Twarze, które dla klientów w Europie nie są za bardzo znane - na rynku azjatyckim doskonale działają na klientów i przyciągają nowych. To przede wszystkim wielki ukłon firm odzieżowych w stronę tego konsumenta. Przy okazji – to doskonały przykład, że na rynku odzieżowym odchodzi się od globalnej prezentacji marki czy produktu zachowując przy tym globalny charakter kolekcji.

Modelki na zdjęciu najnowszej kolekcji świątecznej ubrane są w identyczne, szare swetry z modnym, norweskim wzorem w jasne romby i owale, a ich usta są umalowane szminką w tym samym kolorze. Dziewczyny wyglądają jak siostry. Doskonała sesja zdjęciowa. I jak sądzę swetry będą bardzo popularne – szczególnie w Japonii i w bogatych miastach Azji kontynentalnej.

Przy okazji: firma H&M ogłosiła – długo oczekiwaną przez branżę odzieżową - współpracę z paryskim domem mody Lanvin. W ramach partnerstwa firmy będą tworzyć kolekcje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pierwszy efekt tej współpracy już 23 listopada w ponad 200 sklepach sieci H&M. Czekam z niecierpliwością.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czarnyaniolek
Czas publikacji:
poniedziałek, 01 listopada 2010 11:59

Polecane wpisy