Damska odzież w szafie Anny

Wpis

piątek, 12 listopada 2010

I cóż, że za oknem pada... czyli Ania idzie na zakupy

Szukam takiego swetra :)Gdzie dostanę ciepły, wełniany, najlepiej czerwony lub biały (ale nie koniecznie) świąteczny sweter z Mikołajem/ reniferem/choinką czy innym motywem BN? Kiedyś widziałam taki świąteczny sweterek w Kapp Ahl - może nie stricte w mikołajki i choinki ale... był. Tymczasem dziś byłam w dwóch galeriach handlowych w Katowicach, zrobiłam kilkanaście kilometrów między sklepami z odzieżą... i nie ma. Jeszcze za wcześnie?.. Chyba nie, bo przecież właśnie skończył się sklepowy sezon na Hallowen i już zaczął się mikołajkowi, o czym przypomniał mi kilka dni temu wystrój Reala – pełno zabawek i już wyłaniające się zza półek ozdoby świąteczne..

Ale wracając.. Bo szukam takiego ładnego swetra mojemu Andrzejowi na prezent.. Może to i banalne, ale pomyślałam, że – nie mając w sumie pieniędzy na nic większego – taki symboliczny prezent będzie w sam raz. Zresztą – on się ostatnio zachwycał kiczem w sztuce – będzie jak znalazł :)

Koleżanka podpowiedziała mi, że widziała taki sweter w Chorzowie.. dwa dni temu. Kosztował ponad 150 zł i jeszcze była na nim kartka, że jest upust 25%, czyli pewnie był z poprzedniej kolekcji i wyciągnęli ten sweterek z dna magazynu. Może też jutro zajrzę do Jackpota.. No i może już jest coś w H&M z zimowej, zwariowanej kolekcji. Kolejny dzień na zakupach.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
czarnyaniolek
Czas publikacji:
piątek, 12 listopada 2010 21:13

Polecane wpisy