Damska odzież w szafie Anny

Wpis

niedziela, 31 października 2010

W ramach powitania

Dobry wieczór :)

Mam na imię Anna i od czasu do czasu będę pisała o tym, co ciekawego znalazłam w sieci na temat mody i zakupów. Wpisy w tym blogu poświęce w dużej części odzieży damskiej - to mnie najbardziej interesuje. Ale jeśli pojawi się przy okazji jakiś inny ciekawy temat - na pewno go nie ominę.

Prowadzę też serwis, na którym reklamuję produkty z różnych polskich sklepów z odzieżą damską. Od czasu do czasu pozwolę więc sobie na jakiś link do tego serwisu. Mówię to teraz, aby nikt kiedykolwiek nie posądzał mnie, że uprawiam komercję :) Chcę, by to było od początku jasne.

Przyglądanie się temu, co dzieje się na rynku odzieży damskiej - i ogólnie na rynku mody - to bardzo interesujące zajęcie. Ciekawe jest przyglądanie się, jak wracają stare, sprawdzone trendy. Jak czasami małe drobiazgi, dodatki pozwalają na tworzenie nowych kreacji. Jak połączenie dwóch stylów.. kolorów.. pozwala osiągnąć niebywały efekt. I co najważniejszy - powstaje coś oryginalnego i niepowtarzalnego. A przecież każda z nas chce mieć coś dla siebie.. I swój własny styl.

Zapraszam więc do lektury. Mam nadzieję, że to, co tutaj przeczytasz - zainteresuje Cię i że czasami skomentujesz wpis lub podpowiesz, o czym mogłabym napisać w wolnej chwili.

Ania

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
czarnyaniolek
Czas publikacji:
niedziela, 31 października 2010 21:02

Polecane wpisy